Talerzyki i miseczki dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 3

W karmieniu malucha z pewnością przydadzą się odpowiednie akcesoria, do których zaliczają się specjalne talerzyki i miseczki dla dzieci. Zapewniamy, że każda miseczka dla dziecka dostępna w naszym sklepie zaspokoi potrzeby nawet wymagających rodziców i dzieci.

 

» Czytaj więcej

Talerzyki i miseczki dla dzieci w sklepie ApteczkaDziecka.pl

Miseczki i talerzyki dla dzieci powinny spełniać określone wymagania, aby były w pełni bezpieczne dla maluchów. Właśnie dlatego powstają z nieszkodliwych, trwałych materiałów. Modele w naszej ofercie wykonano z tworzyw sztucznych bez bisfenolu A. Trudno je uszkodzić, co minimalizuje ryzyko zranienia pociechy, np. przy zrzuceniu miski ze stołu. To naczynia łatwe w myciu, co umożliwia utrzymanie ich w odpowiedniej czystości. Co więcej, większość modeli można myć w zmywarce czy podgrzewać z jedzeniem w mikrofali.

Warto zwrócić szczególną uwagę na talerzyki dla dzieci z podgrzewanym dnem. To idealna opcja dla szkrabów, które potrzebują nieco więcej czasu na posiłek. Dzięki nim nie trzeba się obawiać, że danie wystygnie przed zakończeniem jedzenia.

Zachęcamy do zakupów!

 

    pixel