apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST i ORLEN PACZKA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 70 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ciśnieniomierze i inhalatory dla osób starszych

( ilość produktów: 5 )

Ciśnieniomierze i inhalatory to ważne sprzęty w apteczce każdego seniora. Precyzyjne pomiary ciśnienia umożliwiają kontrolę stanu zdrowia bez konieczności każdorazowego korzystania z pomocy specjalisty. Pozwalają też na szybką interwencję w razie nieprawidłowości. Z kolei inhalatory przydadzą się dorosłym zmagającym się z chorobami układu oddechowego. W naszej ofercie znalazły się urządzenia sprawdzonych producentów takich jak CHDE Polska, Intec Polska czy Remix. Zapraszamy do przyjrzenia się propozycjom w tej kategorii.

 

» Czytaj więcej

Dobry inhalator dla dorosłych ze sklepu ApteczkaDziecka.pl

Inhalatory dla osób dorosłych sprzyjają szybkim, skutecznym inhalacjom z użyciem leków podawanych metodą wziewną. W ten sposób można zdecydowanie usprawnić leczenie. Inhalator to oczywiście istotne urządzenie w terapii astmy. Z jego wykorzystaniem podaje się również antybiotyki czy wszelkie środki, które mają szybko wniknąć do organizmu.

Mamy modele kompresowe do leczenia górnych dróg oddechowych, a także takie do górnych i dolnych dróg. Niektóre z wariantów umożliwiają irygację, a przy tym nadają się do stosowania przez całą rodzinę – nawet przez jej najmłodszych członków. W sklepie ApteczkaDziecka.pl dostępne są też nebulizatory. Dobry inhalator dla dorosłych dostępny w naszym asortymencie występuje zarówno w klasycznej wersji, jak i takiej o ciekawym designie (kształt bałwanka).

Ciśnieniomierze automatyczne dla seniorów i nie tylko

Przygotowaliśmy automatyczne ciśnieniomierze naramienne i nadgarstkowe. To niezbędne urządzenia dla osób zmagających się z problemami z ciśnieniem tętniczym. Wyróżniają je wyraźne wyświetlacze, intuicyjna obsługa oraz szybki czas działania. Dzięki temu samodzielne dokonanie pomiaru nie sprawi seniorowi większych trudności. Bardzo praktyczna propozycja to ciśnieniomierz z funkcją mowy. Ponadto istnieje możliwość zakupu samego mankietu do ciśnieniomierza.

Oferujemy nie tylko ciśnieniomierze i inhalatory, ale także wiele innych produktów przydatnych w codziennym życiu osób starszych. W przypadku pytań dotyczących zakupu zapraszamy do kontaktu.

 

apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel