apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 50 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Suplementy na pamięć i układ nerwowy

( ilość produktów: 50 )

Pamięć i i układ nerwowy

Twoja pamięć i układ nerwowy potrzebują odpowiedniego wsparcia, by prawidłowo pracować. Pamiętaj, że one nie mają dni wolnych i nawet kiedy się relaksujesz albo śpisz, Twój układ nerwowy wciąż pracuje. Dlatego powinieneś wspierać go przy pomocy dobrze dobranej suplementacji. Na szczęście w naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie produkty, dzięki którym to zadanie będzie dużo łatwiejsze. W przypadku większości suplementów rezultaty zauważysz już po kilku do kilkunastu tygodniach regularnego stosowania.

 

 

 

 

» Czytaj więcej

Wszystko, czego brakuje w diecie
Zdrowa i dobrze zbilansowana dieta jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania pamięci oraz układu nerwowego. Jeśli pojawiają się w niej błędy, w organizmie mogą wytworzyć się niedobory składników mineralnych i witamin niezbędnych do funkcjonowania wspomnianych układów. Stąd też kluczowe jest ich uzupełnienie przy pomocy dobrze dobranych suplementów. Środki dostępne bez recepty najczęściej zawierają składniki pochodzenia naturalnego. Do najsławniejszych należą: miłorząb japoński (Ginkgo biloba), lecytyna czy żeń-szeń (Panax ginseng). Bardzo ważny jest także dodatek witamin i składników mineralnych, które wspomagają pracę umysłu. Wśród nich należy wymienić: magnez, witaminę E, witaminy z grupy B oraz witaminę C. Wiele suplementów zawiera także dodatek guarany i kofeiny, które pobudzają umysł i ciało. Są one szczególnie polecane osobom, które chcą pracować wydajniej i szybciej. Skutki ich regularnego stosowania są widoczne zwykle już po trzech lub czterech tygodniach.

Nie tylko dla osób starszych
Zwykle kłopoty z pamięcią i skupieniem są przypisywane osobom starszym. W rzeczywistości jest to jednak mit, bo mogą się na nie skarżyć osoby w każdym wieku. Nawet nastolatkowie mogą mieć problem z koncentracją. Rozkojarzenie, osłabienie koncentracji czy brak zdolności zapamiętywania często są skutkiem przewlekłego stresu, na który narażony jest każdy z nas. Chroniczne przemęczenie i siedzący tryb życia mogą z czasem doprowadzić do wystąpienia takich objawów u każdego. W przypadku ich zaobserwowania u siebie należy jak najszybciej sięgnąć po odpowiednie środki w celu ich zminimalizowania lub całkowitego wyeliminowania. Wsparcie pamięci i koncentracji może się przydać szczególnie podczas szczególnego wysiłku umysłowego np. przygotowania do egzaminów lub długotrwałej nauki. Warto wiedzieć, że dzięki suplementom można zwiększyć swoją zdolność zapamiętywania oraz kojarzenia faktów oraz usprawnić proces uczenia się i sprawić, by był on bardziej wydajny.

 

 

 

apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel