apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST i ORLEN PACZKA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 70 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Testy owulacyjne dla kobiet

( ilość produktów: 10 )

W sklepie internetowym ApteczkaDziecka.pl można kupić produkty dla całej rodziny. Poza zdrową żywnością dla najmłodszych, kosmetykami czy suplementami oferujemy też akcesoria dla rodziców. Prócz tego asortyment obejmuje gadżety ułatwiające ustalenie dni płodnych, takie jak m.in. test owulacji.

 

» Czytaj więcej

Precyzyjny test na dni płodne

Przygotowaliśmy szeroką gamę artykułów dla par starających się o potomstwo. Dla przyszłych rodziców przydatnym dodatkiem może być test owulacyjny. To łatwy w obsłudze, wyróżniający się dużą dokładnością sposób na wyznaczenie dni płodnych. Metoda opiera się na analizie poziomu hormonu luteinizującego (lutropiny, LH). Poddanie się testowi pozwala kobiecie stwierdzić, czy występuje u niej jajeczkowanie. Długość cyklu może być różna u różnych kobiet. Im bardziej precyzyjnie ustali się orientacyjny czas jajeczkowania, tym skorzystanie z akcesorium będzie łatwiejsze. Dlatego istotne znaczenie mają obliczenia okresu, w którym wypada połowa cyklu. Kiedy test na dni płodne wykona się w odpowiednim terminie, znacząco zwiększy to prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Markowe testy owulacji

Dostępne w katalogu testy owulacyjne wykazują wysoką czułość diagnostyczną. Wykrywają hormon LH o stężeniu 30 mlU/ml lub powyżej. Na wyniki nie trzeba czekać długo – rezultat badania można poznać po zaledwie 5 minutach. Dzięki testowi kobieta pragnąca zajść w ciążę dowiaduje się, w jakim terminie (24-36 godzin) ma na to największe szanse. Po zakupie wystarczy uważnie przeczytać instrukcję obsługi, aby bez problemu wykonać test. Uzyskanie tych informacji ułatwia kontrolę planowania poczęcia oraz przyszłej ciąży. Do oferty sklepu należą testy owulacji pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Przechowujemy je w optymalnych warunkach, co zapewnia ich wiarygodność. Można je kupić w ekonomicznych opakowaniach zawierających 5 sztuk paskowych testów. Przez kilka potencjalnych dni płodnych z rzędu można przeprowadzać domowe badania, aby poznać poziom lutropiny w moczu. Testy paskowe zaliczają się do najpopularniejszych spośród wszystkich proponowanych testów owulacyjnych.

 

apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel