apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST i ORLEN PACZKA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 70 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Testy dla kobiet

( ilość produktów: 56 )

 

Testy owulacyjne i ciążowe o wysokiej dokładności

Planujesz razem z partnerem założenie rodziny? Szukasz dokładnego testu ciążowego, który pokaże wiarygodne wyniki? Sprawdź ofertę testów ciążowych dostępną w naszym sklepie i wybierz odpowiedni dla siebie. Oferujemy wysokiej jakości testy ciążowe i owulacyjne, dostępne pojedynczo lub w zestawach. Polecamy korzystną opcję dla klienta, którą jest zakup zestawu w bardziej atrakcyjnej cenie niż w przypadku pojedynczych zakupów.

Najczęściej wybieranym płytkowym testem ciążowym w Polsce jest test ciążowy Pink Test. Wysoką jakość testu potwierdza przyznany trzykrotnie już tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości. Jest łatwy w obsłudze i bardzo dokładny, dzięki czemu sprawnie i szybko można przeprowadzić badanie diagnostyczne ciąży. Zasada działania testu opiera się na badaniu poziomu stężenia hormonu HCG, który jest obecny w moczu kobiety będącej w ciąży. Czułość testu jest na poziomie 25 mIU/ml, a jego dokładność to 99,9 procent. Należy wykonać test w pierwszym dniu następującym po terminie oczekiwanej miesiączki. Do przeprowadzenia testu wystarczy jedna próbka moczu oddanego rano, który trzeba zebrać do czystego i suchego naczynia. Opakowanie zawiera test oraz dołączoną pipetkę, przy pomocy której należy pobrać 3 krople moczu, które z kolei trzeba umieścić w testowym okienku na płytce testu.

 

Czytaj więcej

Wynik ukazuje się po upływie od 2 do 5 minut. Wynik odczytany po dłuższym czasie niż 10 minut jest niewiarygodny. Dwa różowe prążki, które ukażą się w okienku, oznaczają wynik pozytywny. W przypadku tylko jednego prążka wynik odczytać trzeba jako negatywny, który jednocześnie oznacza brak ciąży. Kiedy w okienku nie ma w ogóle prążków lub jest tylko jeden, wskazuje to na błąd pomiaru i wynik należy odczytać jako nieważny. W tej sytuacji trzeba powtórzyć badanie, używając nowego Pink Testu.

Przed każdym użyciem nowego testu koniecznie należy przeczytać dołączoną ulotkę informacyjną. Zapewni to poprawność badania i analizy próbki. Pink Test jest testem jednorazowego użytku. Warto zapoznać się z instrukcją, także przed użyciem innego rodzaju testu, czyli testu owulacyjnego.

Test dostępny w naszym sklepie on-line, to Domowe Laboratorium Test owulacyjny LH 5 sztuk. Cechuje go dokładność na poziomie 99,9 procent. Zasada działania opiera się na badaniu poziomu hormonu lutenizującego. Organizm zwiększa wydzielanie tego hormonu tuż przed najbardziej płodnym dniem w ciągu miesiąca. Nasz test owulacyjny potrafi wykryć hormon LH o stężeniu 30 mlU/ml i większym. Na wynik testu trzeba poczekać około 5 minut.

Wynikiem testu jest czas od 24 do 36 godzin od jego wykonania, w którym można współżyć, starając się o dziecko. Przed zastosowaniem testu dobrze jest wyznaczyć wcześniej dzień rozpoczęcia badania. Badanie testem owulacyjnym zaleca się rozpocząć w 10 dniu cyklu. Podczas badania należy zanurzyć na odpowiednią głębokość, dołączony pasek testowy w pojemniku z moczem. Wynik odczytuje się po pięciu minutach. Należy pamiętać, iż test owulacyjny jest kilkanaście złotych droższy niż zwykły test ciążowy.

 

apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel