apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST i ORLEN PACZKA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 70 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Higiena intymna u kobiet

( ilość produktów: 17 )

Higiena miejsc intymnych u kobiet

Zdrowie miejsc intymnych to istotna potrzeba bardzo wielu kobiet. Jeśli w odpowiedni sposób dba się o higienę miejsc intymnych, można czuć się świeżo w każdej sytuacji, a także zapobiegać różnego rodzaju nieprzyjemnym dolegliwościom, które mogą łączyć się z bólem i dyskomfortem. Produkty pomagające zachować higienę intymną to rzeczy niezbędne w łazience każdej kobiety, które warto dobierać zgodnie z własnymi potrzebami.

Jak dbać o higienę intymną u kobiet

Jednym z podstawowych produktów pomagających zachować higienę miejsc intymnych jest żel myjący lub emulsja myjąca. Są to łagodne kosmetyki, które zawierają składniki pomagające usuwać zanieczyszczenia oraz utrzymać prawidłowe pH skóry w miejscach intymnych. To właśnie dzięki temu kobiety mogą w odpowiedni sposób dbać o swoje najwrażliwsze miejsca na przykład podczas menstruacji, kiedy są wyjątkowo narażone na infekcje bakteryjne czy grzybiczne, które powodują wiele nieprzyjemnych dolegliwości. Dla kobiet po 40 roku życia stworzono specjalne preparaty, które łagodzą dyskomfort i w prawidłowy sposób chronią miejsca intymne na przykład w okresie przekwitania.

 

 

Zobacz więcej

Wkładki higieniczne dla kobiet

Gamę produktów, bez których trudno wyobrazić sobie wygodne funkcjonowanie kobiet, są różnego rodzaju wkładki Tena Lady, polecane dla kobiet w każdym wieku. Wkładki higieniczne przydają się w różnych okresach cyklu miesięcznego. Pomagają zachować czystość bielizny, poprawiają komfort i sprawiają, że kobieta w każdej sytuacji może czuć się pewniej. Wkładki Tena Lady występują w wielu różnych wielkościach, różnią się również chłonnością, ponieważ stworzone są z myślą o kobietach w różnym wieku i o różnych potrzebach. Wśród produktów takich jak wkładki oraz podpaski znajdują się również te, które zostały stworzone z myślą o pierwszych dniach po porodzie. To artykuły najwyższej jakości, dzięki którym kobiety mogą z łatwością zadbać o swoje dobre samopoczucie, higienę i komfort.

Najwyższej jakości produkty do higieny intymnej

Produkty do higieny intymnej powinny wyróżniać się naturalnym składem, który zapewnia łagodne, a zarazem bardzo skuteczne działanie. Wszystkie nasze produkty do higieny intymnej zostały przebadane dermatologicznie, dlatego są bezpieczne. Z powodzeniem mogą korzystać z nich kobiety w różnym wieku, dbając w ten sposób o zdrowie swoich najczulszych miejsc.

 

 

apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel