apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST i ORLEN PACZKA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 70 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zdrowie i higiena jamy ustnej

( ilość produktów: 47 )

Produkty do higieny jamy ustnej

Prawidłowa higiena jamy ustnej pomaga zadbać o zdrowie zębów i uniknąć wielu nieprzyjemnych dolegliwości. Podstawą właściwej pielęgnacji jamy ustnej jest codzienne, dokładne szczotkowanie i oczyszczanie zębów, a także płukanie jamy ustnej za pomocą specjalnych płynów o działaniu antybakteryjnym.

W naszym sklepie przygotowaliśmy odrębną kategorię z artykułami przeznaczonymi do higieny jamy ustnej. Znajdziesz wśród nich wysokiej jakości szczoteczki oraz pasty do zębów, żele i spraye na afty, nici dentystyczne, a także płyny do płukania jamy ustnej. Produkty te pozwolą Ci zadbać o zdrowie swoich zębów i obniżą ryzyko pojawienia się chorób, które wynikają z niewłaściwej pielęgnacji jamy ustnej, takich jak próchnica czy zapalenie miazgi zębowej.

 

Czytaj więcej

Prawidłowa higiena jamy ustnej

Spożywanie słodyczy i napojów słodzonych oraz resztki jedzenia gromadzące się w przestrzeniach międzyzębowych należą do podstawowych czynników, które prostą drogą prowadzą do powstawania ubytków w zębach. Dlatego tak ważna jest staranna pielęgnacja oraz dokładne czyszczenie zębów każdego dnia. W sklepie apteczkadziecka.pl oferujemy sprawdzone produkty do higieny jamy ustnej.

W naszej ofercie nie brakuje specjalistycznych past do zębów o ukierunkowanym działaniu. Znajdziesz wśród nich między innymi produkty wybielające, pasty do wrażliwych zębów, a także pasty na parodontozę. Oferujemy również pełną gamę produktów do protez zębowych, w tym kremy mocujące oraz specjalne pasty i szczoteczki oczyszczające do protez.

Produkty na afty w jamie ustnej

W obrębie jamy ustnej mogą pojawiać się charakterystyczne zmiany w postaci bolesnych nadżerek lub owrzodzeń. Przyczyny ich powstawania są różne – może to być np. nieprawidłowa dieta, zaniedbywanie higieny jamy ustnej, a także urazy mechaniczne. W leczeniu aft pomocne są specjalistyczne preparaty, np. spraye czy żele zawierające składniki o działaniu łagodzącym.

Jednym z takich produktów jest sprawdzony żel Anaftin z kwasem hialuronowym i poliwinylopirolidonami, które tworzą w jamie ustnej warstwę ochronną. Dodatkowo żel zawiera aloes, który przyspiesza gojenie się uszkodzonych obszarów. Dzięki tym składnikom, afty ustępują w krótszym czasie.

Zdrowa jama ustna dzięki prawidłowej pielęgnacji

Szukasz wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej? W naszym sklepie posiadamy rozbudowaną ofertę szczoteczek, past do zębów, płynów do płukania, a także specjalistycznych preparatów do pielęgnacji zębów i jamy ustnej. Dbając o dokładne szczotkowanie i oczyszczanie zębów, możesz znacznie ograniczyć ryzyko próchnicy oraz powstawania ubytków. Warto przy tym pamiętać o tym, że nawet bardzo staranna, codzienna higiena jamy ustnej nie może zastąpić systematycznych wizyt kontrolnych u dentysty!

Bogato wyposażony sklep apteczkadziecka.pl odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dbamy o to, aby nasz asortyment tworzyły wyłącznie wysokiej jakości produkty z oferty zaufanych firm. Zamawiaj wygodnie swoje ulubione artykuły w naszym sklepie internetowym!

 

apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel