apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST i ORLEN PACZKA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 70 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Suplementy na serce i układ krążenia

( ilość produktów: 84 )

Każdy człowiek powinien dbać o serce i układ krążenia. W tym celu warto stosować wysokiej jakości suplementy. W naszej ofercie znajduje się bardzo dużo produktów przeznaczonych do tego celu.

Produkty marki Supreme

SUPREME ProMag CARDIO 60 tab. jest suplementem diety zawierającym w swoim składzie magnez. Dzięki temu bardzo efektywnie zmniejsza uczucie znużenia oraz zmęczenia. Należy zaznaczyć, że głóg wspomaga układ krążenia. Ponadto w preparacie znajduje się witamina B6, która korzystnie wpływa na utrzymanie właściwego metabolizmu energetycznego. Wspiera także prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

 

» Czytaj więcej

Esencja wina w kroplach

W naszym asortymencie znajduje się także Resveratrol Esencja wina w kroplach 20 ml. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że ekstrakt ze skórek winogron znajdujący się w produkcie wspomaga organizm w obronie przed wolnymi rodnikami. Godny uwagi jest fakt, że uważa się je za jedną z przyczyn chorób nowotworowych i układu krążenia. Nie można zapomnieć, że zadaniem kropli jest wspieranie przepływu krwi w kończynach dolnych. W rezultacie można odczuwać znacznie mniejsze zmęczenie. Ponadto produkt bardzo pozytywnie oddziałuje na pracę układu krążenia.

Produkty firmy Apotex

Apotex UniGel Procto to specjalne czopki, które przyspieszają gojenie ran ostrych, przewlekłych, uszkodzeń błony śluzowej odbytnicy i skóry odbytu. Warto wiedzieć, że preparat zdecydowanie zmniejsza ból, który został spowodowany szczelinami odbytu. Rekomendowane jest stosowanie tego produktu w leczeniu wspomagającym hemoroidów czy innych chorób odbytnicy.

Głóg

Jest bardzo wysokiej jakości suplementem diety posiadającym w swoim składzie wyciąg z głogu. Należy mieć świadomość, że produkt jest przeznaczony do stosowania w celu wspomagania serca, a także układu krążenia. Warto wiedzieć, że dzięki substancjom aktywnym działa niezwykle rozluźniająco i łagodnie na mięśnie gładkie dróg moczowych, jelit czy naczyń krwionośnych. Suplement wpływa także na zdecydowaną poprawę krążenia oraz ukrwienia mięśnia sercowego i mózgu.

Medargin

Jest to z kolei suplement diety, który zawiera w swoim składzie L-argininę, czyli aminokwas występujący w pokarmach roślinnych, zwierzęcych oraz w organizmie człowieka. Godny uwagi jest fakt, że podawanie wspomnianej L-argininy przyczynia się do zwiększenia produkcji tlenku azotu. W rezultacie oddziałuje to na rozszerzenie się naczyń krwionośnych.

 

apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel