apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 50 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Termometry dla dzieci

( ilość produktów: 7 )

Termometry dla dzieci należą do niezbędnego wyposażenie dziecięcej apteczki. Precyzyjne elektroniczne urządzenia w prosty i szybki sposób pozwalają skontrolować temperaturę dziecka. W naszej ofercie mamy także termometry do kąpieli, dzięki którym możliwe jest sprawdzenie aktualnej temperatury wody.

 

» Czytaj więcej

Termometry dla dzieci w wyprawce maluszka

Dzięki precyzyjnym termometrom elektronicznym lub kąpielowym unikniesz niebezpiecznego wychłodzenia maleństwa. Określanie temperatury wody w wanience na oko lub metodą „na łokieć” może być dla młodych rodziców trudne. Dlatego kompletując wyprawkę, warto pamiętać o przydatnych akcesoriach. W ApteczkaDziecka.pl oferujemy między innym zestaw elektronicznych urządzeń od firmy MICROLIFE. Obok laktatora i inhalatora znajduje się w nim także nowoczesny termometr bezdotykowy.

Termometry dla dzieci – szybkość i wygoda

Bezkontaktowy termometr dla dzieci ułatwia zmierzenie temperatury ciała dziecka. Cała czynność zajmuje zaledwie kilka sekund, a sam pomiar jest bardzo precyzyjny. Dlatego w naszej ofercie znalazły się termometry dla dzieci wyprodukowane przez znane firmy. Wśród nich urządzenia od BABYONO i MICROLIFE. Termometry dla dzieci są lekkie, mają czytelne wyświetlacze i pamięć wcześniejszych pomiarów. Bezdotykowy, nieinwazyjny system pomiaru nie wybudza dziecka, nawet podczas lekkiej drzemki. Dzięki sygnałom świetlnym i dźwiękowym obsługa termometrów dla dzieci jest bardzo intuicyjna. Ergonomiczny kształt sprawia, że termometry nie wyślizgują się z dłoni. Oferowane urządzenia pozwalają nie tylko skontrolować temperaturę ciała, ale także wody do kąpieli i płynów np. mleka w butelce. W ten sposób zmniejsza się ryzyko wyziębienia maluszka czy poparzenia.

Termometr do wody dla dziecka – idealny do kąpieli

Pomimo że termometry na podczerwień znajdą zastosowanie również w łazience, większość rodziców woli tradycyjne rozwiązania. Do takich należą klasyczne termometry do kąpieli. W ApteczkaDziecka.pl posiadamy szeroki wybór iście bajkowych kształtów i kolorów termometrów dla dzieci. Zamiast rtęcią wypełnione są parafiną, która jest w pełni bezpieczna dla maluszków. Ponadto termometry kąpielowe mają bardzo atrakcyjny dla dzieci design.

Wiele z nich przypomina kształtem ulubione zwierzątka, przyciągają także intensywną kolorystyką. Termometry unoszą się na wodzie, co umożliwia kontrolę jej temperatury nawet podczas dłuższej kąpieli. Jest to ważna kwestia, ponieważ zbyt niska temperatura wody, mogłaby wywołać u maluszka infekcję. Wśród naszych termometrów do kąpieli znajdują się produkty znanych i sprawdzonych producentów dla dzieci. Proponujemy termometry do kąpieli od BABYONO i CANPOL.

 

apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel