apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 50 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nan mleko dla dzieci

( ilość produktów: 3 )

Dbałość o zdrowy rozwój od pierwszych dni życia

Dbając o zdrowy rozwój najmłodszych od pierwszych dni życia, mleko modyfikowane dla dzieci Nan stanowi doskonały wybór. Wykorzystanie najnowszych osiągnięć nauki i technologii pozwoliło stworzyć produkty o wysokiej jakości, które spełniają nawet najbardziej wymagające potrzeby maluchów. Unikalna receptura mleka Nan, których podstawą są aktywne kultury bakterii, cząstkowo hydrolizowane białko i tłuszcze wielonienasycone DHA/ARA, gwarantuje dziecku wszystko, co najlepsze.

 

Czytaj więcej

Szeroka gama dostępnych wariantów mlek modyfikowanych dla dzieci Nan daje możliwość dobrania odpowiedniego produktu do wieku oraz indywidualnych potrzeb maluszka. To właśnie dzięki tak dużej różnorodności, możemy zaoferować coś specjalnego dla niemowląt z tendencją do ulewania, dzieci uczulonych na białko mleka krowiego, a także dla tych, które borykają się z delikatnymi problemami trawiennymi. Wybierając mleka Nan, gwarantujesz swojemu dziecku zdrowy start w życie oraz optymalne warunki do prawidłowego rozwoju.

Warianty mleka Nan — dostosowane do potrzeb dziecka

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne NAN mleka dla dzieci, które doskonale dostosowują się do wieku i żywieniowych potrzeb malucha. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym z nich.

Przede wszystkim, naszą ofertę otwierają świetnej jakości mleka początkowe w proszku Nan:

  • Nan 1 Optipro: idealne dla niemowląt od urodzenia. Jest ono dostosowane do potrzeb noworodków i ma właściwości jak najbardziej zbliżone do naturalnego mleka matki.
  • Nan 1 AR: doskonały wybór dla dzieci cierpiących na refluks żołądkowo-przełykowy, dzięki specjalnej formule, która zapobiega ulewaniu.
  • Nan Sensitive: przeznaczone dla niemowląt z nietolerancją laktozy. Zawiera obniżony poziom laktozy, co ułatwia trawienie.
  • Nan 1 HA: dla niemowląt ze skłonnościami alergenicznymi. To mleko początkowe zawiera hydrolizowane białka mleka krowiego.

Wraz z wiekiem dziecka, wprowadzamy zmiany w diecie, dostarczając produkty nawykowe i mleka następne:

  • Nan 2 Optipro: przeznaczone dla niemowląt powyżej 6-miesięca życia,
  • Nan 3 Optipro: już dla maluchów po 1 roku życia,
  • Nan 4 Optipro: dla dzieci po 2 roku życia.

Pamiętaj, że decyzję o wyborze odpowiedniego NAN mleka dla dzieci zawsze powinni poprzedzić konsultacje z lekarzem lub dietetykiem. Wszystkie nasze mleka początkowe w proszku Nan zostały starannie opracowane i przetestowane, aby zapewnić dzieciom wszystko, czego potrzebują do prawidłowego rozwoju.

Kiedy wybrać mleko hipoalergiczne Nan dla niemowlaka

Wybór odpowiedniego mleka modyfikowane dla dzieci Nan jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju i zdrowia małego dziecka. Szczególnie istotne staje się to, kiedy mamy do czynienia z niemowlęciem z tendencją do alergii. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad wyborem mleka początkowego hipoalergicznego.

Mleko NAN Hypoallergenic zostało stworzone z myślą o dzieciach z alergiami i nadwrażliwością na białko krowie. Charakterystyczną cechą tych produktów jest fakt, że białko kazeinowe, które stanowi o alergenach mleka, jest tutaj poddane intensywnemu procesowi hydrolizy. Dzięki temu mamy pewność, że mleko jest bezpieczne dla naszego alergika i nie wywoła u niego reakcji alergicznej. Wybierając mleka modyfikowane dla dzieci Nan, możemy być spokojni o zdrowie i prawidłowy rozwój naszego malucha. Pamiętajmy jednak, że każde niemowlę jest inne i reakcja na dane mleko może być indywidualna, dlatego wybór odpowiedniego produktu zawsze powinniśmy konsultować z lekarzem pediatrą lub dietetykiem.

Jak mleko Nan wspiera zdrowie układu pokarmowego?

Właśnie zdecydowałeś się na NAN mleka dla dzieci, ale czy wiesz, jak to niezwykle odżywcze mleko wspiera zdrowie układu pokarmowego Twojego malucha? Pomożemy Ci to zrozumieć! Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, NAN mleka dla dzieci to wysokiej jakości mleko w proszku, które imituje naturalne mleko matki, dostarczając maluchom wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Ale jak to działa na układ pokarmowy dziecka?

Mleko w proszku Nan Sensitive zostało specjalnie wyprodukowane, aby łagodzić problemy z trawieniem u niemowląt. W przypadku niemowląt z wrażliwym układem pokarmowym, które mogą cierpieć na różnego rodzaju dolegliwości, takie jak niepokój, ból lub wzdęcia, mleko w proszku Nan Sensitive jest idealnym rozwiązaniem. Ze swoim unikalnym składem, opracowanym przez naukowców, NAN mleka dla dzieci wspiera zdrową florę bakteryjną w układzie pokarmowym, co pomaga ułatwić proces trawienia i zminimalizować wszystkie niechciane dolegliwości. To wszystko przekłada się na spokojniejszy sen, lepsze samopoczucie i większą aktywność Twojego malucha. Wszystko to dzięki mleku w proszku NAN Sensitive!

Rola DHA i ARA w mlekach modyfikowanych Nan

W świecie mleka modyfikowanego dla dzieci Nan szczególne miejsce zajmują kwasy tłuszczowe DHA i ARA, które są kluczowymi składnikami tego produktu. Te specyficzne kwasy tłuszczowe są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia.

Kwas dokozaheksaenowy, znany jako DHA, jest szczególnie istotny dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i wzroku. Dostarczanie odpowiedniej ilości DHA jest niezwykle istotne, gdyż nie jest on wytwarzany w organizmie dziecka w odpowiednich ilościach. Z kolei kwas arachidonowy (ARA) pełni kluczową rolę w rozwoju i funkcjonowaniu układu immunologicznego. Jest to szczególnie ważne, gdyż układ odpornościowy niemowląt jest w fazie intensywnego rozwoju i dostarczanie odpowiedniej ilości ARA pomaga mu działać efektywnie. W mlekach początkowych w proszku Nan kwasy te są dodawane w odpowiednich proporcjach zgodnie z zaleceniami organizacji zdrowia dziecka.

Dzięki precyzyjnie skomponowanej formule mleka modyfikowanego dla dzieci Nan nawet najmłodsze organizmy są w stanie czerpać korzyści z wartości odżywczych tych mlek, naśladując w ten sposób idealny skład mleka matki. W efekcie wybierając mleka początkowe w proszku Nan, możemy mieć pewność, że nasze najmłodsze pociechy otrzymują wszystko to, co najlepsze dla ich zdrowia i prawidłowego rozwoju.

 

apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel