apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com
DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 50 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

RECOMED

( ilość produktów: 15 )

Chorzy mimo częstego braku apetytu muszą pamiętać o dostarczaniu organizmowi wszystkich ważnych składników odżywczych, dzięki którym szybko wrócą do pełni sił. W ofercie naszego sklepu umieściliśmy produkty Recomed, stworzone między innymi z myślą o osobach mających problemy z prawidłowym odżywianiem w chorobie. 

 

Czytaj więcej

Czym są preparaty odżywcze Recomed?

Produkty z linii Recomed zawierają składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i regeneracji organizmu. Szczególnie ważne są tu białko serwatkowe oraz aminokwasy, które mimo właściwości prozdrowotnych zwykle nie są przyjmowane przez chorych w dostatecznych ilościach. Warto też podkreślić, że preparaty w proszku są łatwe zarówno w przechowywaniu, jak i przygotowaniu, a podane choremu nie obciążają jego organizmu. Odżywianie w chorobie z zastosowaniem produktów Recomed to gwarancja zbilansowanego i wartościowego posiłku.

Produkty Recomed - dla kogo?

Kto powinien zdecydować się na preparaty z linii Recomed? Przede wszystkim mowa tu o osobach z przewlekłymi chorobami układu trawiennego, takimi jak zapalenie jelit lub zaburzenia trawienia. Oczywiście choroby takie jak Parkison, Alzheimer, czy nawet porażenie mózgowe również mogą utrudniać przyjmowanie i wchłanianie pokarmów. Poza tym produkty Recomed zalecane są osobom będącym przed lub po operacji, które potrzebują czasu na regenerację organizmu i powrót do sił. Warto też wspomnieć, że ku preparatom Recomed często zwracają się osoby starsze, które mają problemy z przeżuwaniem, trawieniem, czy też apetytem. Recomed może być podawany już dzieciom od trzeciego roku życia, a jego bogaty skład pozwala dostarczyć organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze.  

Jak dużą część codziennej diety może stanowić Recomed?

 Należy podkreślić, że omawiane preparaty odżywcze mogą być stosowane nie tylko jako uzupełnienie diety, ale również jedyne źródło żywienia. Zażywając produkty Recomed sześć razy dziennie dostarczamy organizmowi odpowiednią ilość kalorii, która w połączeniu ze wszystkimi witaminami i minerałami zawartymi w preparatach z tej linii produktów zapewni każdemu odpowiednią ilość energii na cały dzień.  

Szeroka oferta preparatów Recomed w naszym sklepie  

Kolejną, bardzo istotną cechą produktów Recomed jest ich spore zróżnicowanie. Oczywiście, mowa tu przede wszystkim o możliwości przyjmowania preparatu w formie koktajlu lub jako posiłek pozajelitowy, ale warto zwrócić uwagę na obecność różnych wersji smakowych. Recomed jest posiłkiem, dlatego twórcy preparatu starali się aby smakował on jak najlepiej. Poza neutralną wersją dostępne są takie odmiany jak Recomed waniliowy, truskawkowy, czekoladowy, czy też jogurtowo-wiśniowy. Jest to szczególnie ważne kiedy produkt ma być elementem diety dzieci, które inaczej mogłyby niechętnie go przyjmować.

 

apteczkadziecka.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel