DARMOWA DOSTAWA DO PACZKOMATÓW INPOST i ORLEN PACZKA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 70 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie akcesoria warto zabrać na spacer czy dłuższy wyjazd z dzieckiem?

2021-03-15
Jakie akcesoria warto zabrać na spacer czy dłuższy wyjazd z dzieckiem?

Zaplanowanie spaceru czy dłuższego wyjazdu z dzieckiem, nie jest zadaniem tak łatwym, jakby mogło się wydawać. Ilość rzeczy, jakie potrzebuje maluszek, potrafi wprawić o zawrót głowy niejednego rodzica. Butelka do karmienia, ubranie na przebranie, dodatkowy kocyk, zabawki… Lista czasami pęka, a i tak okazuje się, że nagle zapomnieliśmy o… no właśnie, o czym?

Smoczek - dla wielu dzieci obowiązkowy niezbędnik

Wiele małych dzieci nie potrafi zasnąć bez smoczka. Wiele też traktuje go, jako codzienny ,,uspokajacz”, pozwalający uzyskać rodzicom chwilę wytchnienia. Idąc na spacer czy wyjeżdżając w podróż, z całą pewnością smoczki uspokajające, stanowią rzecz niezbędną, którą każdy rodzic powinien posiadać w swojej torbie. Zaleca się dodatkowo mieć przy sobie jedną sztukę w zapasie, bowiem nigdy nie mamy pewności, czy ukochany smoczek nie wypadnie z wózka czy nie zostanie na stoliku w restauracji.

Zabawki - umilacze każdej wyprawy

Małe dziecko szybko się nudzi, szybko pragnie zmian i nowości. Dwugodzinny spacer w wózku czy kilkugodzinna podróż samochodem, może dać rodzicom ostro się we znaki. Warto jednak na ten czas odpowiednio się wyposażyć. Najlepiej sprawdzą się tutaj zabawki dla dzieci, które z całą pewnością będą w stanie zająć maluchom choć odrobinę czasu. Edukacyjne, rozwojowe, działające na wyobraźnię i kreatywność. Wybór tego typu asortymentu jest naprawdę ogromny. Dla ząbkujących dzieci, wartą uwagi propozycją będzie gryzak żelowy BabyOno. Dla wielbicielki miękkich misiaków pluszowa zabawka Canpol.

BabyOno Gryzak Żelowy Zielona Piłka 1061 1szt   Canpol Lemurek Pluszowa zabawka 68/059 szary 1szt

Coś do jedzenia - mleko i przekąski

Karmiąc piersią, problemu nie ma, ale jeśli nasze dziecko pije mleko modyfikowane i o nim musimy pamiętać, szczególnie, gdy wybieramy się na długi spacer lub wyjeżdżamy w nieco dłuższą podróż.

Dla nieco już starszych dzieci, na zdrową i szybką przekąskę, z pewnością idealnymi okażą się być kaszki Holle, które dostępne są w różnych wariantach i kombinacjach smakowych. Są idealnym dodatkiem do menu zarówno kilkumiesięcznego maluszka, jak również i kilkuletniego dziecka.

Jedno jest pewne - idąc na spacer czy jadąc na wycieczkę, warto zaopatrzyć się w niezbędniki, które z całą pewnością w trakcie każdego wyjścia czy wyjazdu z domu, będą niezastąpionym dodatkiem.

pixel